Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kim İster ki ayrılmayı. Kim İster ki yanında sevdiği varken gözlerini tek başına kapatmayı onun yerine yastığa sarılmayı. Kimse istemez değil mi ancak bazen insan ayrılık ile tanışır. İşte O zaman dilinden En Duygusal Ayrılık Sözleri dökülmeye başlar. Belki sevdiği duyar bu feryadını diye umut eder. Evet gelecektir sevdiği ve o onunla kapacaktır gözlerini. Ona yollayacağı bir Ayrılık SMS Mesajı ile yada Whatsapp Ayrılık Durumu ile kendini anlatacaktır. Bu konuda yardımcı olacağımız sizlere örnek olabilecek 2017 Ayrılık Sözlerini sunuyoruz. Umarım işinize yarar.

  • Hani bir gün bana Demiştin ya unutmak  öyle kolay değil uzun zaman istiyor diye. Yanıldın be yüreğimin sevdası seni unutmak zaman değil yürek ister, O da zaten sende kaldı ya daha unutmam ben artık  seni..
  • Eskiden bana derdin ya git gide daha bir seviyorum daha bir istiyorum seni diye… O yüzden gittin demek be sevgili.
  • Dilinden dökülecek bir söz belki de dünyanın en mutlusu yapacaktı beni.  Ağlamak ne bilmeyecektim, yüzüm de tatlı bir tebessüm ile bakacaktım insanlara ve ben mutlu olacaktım. Çok şey istemedim senden sadece Bekledim gözlerimin içine bakıp gitme benimle kal deyişini. Demedin ve ben işte o günden sonra dünya üzerindeki en mutsuz insan oldum ve sen geri dönene kadar gülmemeye karar verdim.. Öyle de yaptım

Elveda Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar -----

  • Ve ben dostum seni Hüzünlü Ayrılık Sözlerimde buldum sevgili. Belki sen benimleyken bu kadar çok özlemiyor bu kadar fazla sevmiyordum lakin gittikten sonra seni ben daha bir fazla sevdim daha bir fazla aşık oldum sana.. Yokluğuna sevdalandığım yarim bu yürek senin aşkına mahkum bilesin.
  • Zaman değil miydi ki gideni geri getirsin diye beklerken kalanları da elimizden alıp götüren.
  • Ayrıldık işte oldu mu söyle mutlu musun, yüzün gülüyor mu yokluğumda.. Ben hiç mutlu değilim ve her anım seni özlemek le geçiyor bunu sakın aklından çıkarma.
  • Nereden bileyim  be arkadaş yüreğine sevda ekenin günü geldiğinde ayrılık biçtiğini. Bilsem yine de fark etmezdi be arkadaş. Yine onu severdim. Çünkü bu dünya da ondan başkasını sevmedi bu yürek.
  • Kar taneleri birer birer düşerken tenime düşen her tanede seni gördüm , düşen her tane aşkı buldum.. Ve kimseler duymasın ve bilmesin aramızda kalsın ama ben seni çok özledim

Ağlatan Ayrılık Mesajları

  • Hatırlar mısın bir gün gelecek öyle bir gideceğim ki sana arkadan sadece döktüğün gözyaşları neden diye seslenirsin demiştim. İşte o gün geldi yüreğimin saklı sevdası. Gidiyorum bir daha geri dönmemek üzere elveda.
  • Sevgili ben seni kaşını gözünü görmeden sevdim. Hiç dokunmadan yüreğim de hissettim ya şimdi diyorum ki görmeseydim de o ilk günkü gibi temiz kalsaydı aşkımız, kirlenmeseydi…

Evet arkadaşlar sizlerde Facebook, Whatsapp, İnstagram Ayrılık Sözleri ve Mesajlarınızı bizimle sitemiz takipçileri ile paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken bize yollamak olacaktır..

Bir önceki yazımız olan Aşık Edici Sözler başlıklı makalemizde aşık eden sözler kısa, resimli aşık edici sözler ve sevgiliye aşık edici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : ayrılık mesajları uzun, duygusal ayrılık sözleri, ayrılık mesajı uzun, uzun ayrılık mesajları, sevgiliye ayrılık mesajı uzun, ayrılık sözleri uzun, uzun ayrılık sözleri, ayrılık mesajları uzun ve anlamlı, sevgiliye ayrılık mesajları uzun, duygusal ayrılık yazıları
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Related Post